Mürekkep Kartuşları, Toner Kartuşları, Şerit Kartuşları,
Toner Dolumu Online Alışveriş Sitesi
empty Üye ol Üye girişi
Ürün grupları
Alt Menü 2

İşaretli alanların doldurulması zorunludur


Kişisel Bilgilerim
Üye tipi
Şahıs Firma
Ad
Soyad
E-Posta
Şifre
Şifre Tekrar
Cinsiyet
Bay Bayan
Doğum tarihi
Eğitim seviyesi
Sektör

Adres ve Fatura bilgileri
Ülke
Şehir
İlçe
Adres
 
Posta Kodu

İletişim
Telefon 1
Telefon 2
GSM

E-Posta ile bildirim/bilgilendirme almak istiyorum. (Sipariş, sevkiyat ve ödemelerinizle ilgili gönderimleri kapsamaz.)
Bilgilendirme listeleri
Sitedeki değişikliklerden haberdar olmak istiyorum.
Yeni ürünlerden haberdar olmak istiyorum.

Gizlilik politikasını okudum, kabul ediyorum.

Değerli Müşterimiz,

Üyelik oluşturma veya sipariş verme sırasında kullanılan e-mail adresi, isim, adres ve gerektiğinde size ulaşabilmemizi sağlayan telefon numarası bilgileri sadece siparişinizi sevkiyata hazırlayan iş arkadaşlarımız ve siparişinizi size ulaştıran kargo frimasının yetkilileri tarafından görülür, ki bu durum normaldir; bu bilgiler olmadan satın aldığınız ürünleri size ulaştırabilmemiz mümkün değildir.

Üyelikte kullandığınız e-mail adresiniz ve diğer bilgileriniz hiçbir şekilde paylaşılmaz, reklam amaçlı kullanılmaz. Üyelik sırasında yeni ürünlerden haberdar olmak isteyip istemediğiniz ve size bilgilendirici mesajlar yollamamıza izin verip vermediğiniz sizin tarafınızdan belirlenir.

RapidSSL tarafından sağlanan 128 Bit SSL Secure Socket Layer güvenlik sistemi sayesinde kredi kartı bilgileriniz güvence altındadır. Sistemimizin içinden veya dışıdan bu bilgilere sizin dışınızda kimse erişemez. Kredi kartı ile ödeme yaparken verdiğiniz bilgiler hiç bir şekilde sistemimiz tarafından saklanmaz ve ilgili bankanın onay sistemi dışında hiçbir sistem tarafından bilinemez.

Visa'nın Verified by Visa ve MasterCard'ın SecureCode isimlerini kullanarak ortaklaşa yürüttüğü Yüksek Güvenlik Sistemi 3D Secure sitemize entegre edilmiştir. Bu sistem sayesinde tıpkı çipli kredi kartlarının imza yerine şifre ile kullanılması gibi internette yapılan alışverişlerde de şifre kullanımı uygulanarak internetten yapılan alışverişlerde güvenlik en üst düzeye getirilmiştir. Tek kullanımlık 3D Secure şifreniz, kullanıdığınız kredi kartını veren bankanın sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numaranıza gönderilir. Bu şekilde sizin bilginiz ve onayınız dışında kredi kartınız ile işlem yapılması engellenmiş olur.

Bilginize sunar, iyi alışverişler dileriz.

Kartuş.com.tr

 
 
Teknik Servis | Hakkımızda | Gizlilik Politikamız | Disclaimer-Tekzip | Boş Toner Sat! 
Kartuş Ticaret İbrahim Hakan Yörük
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 27 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 12408501

Tüm isimler ve markalar karşılık gelen hak sahiplerinindir ve sadece referans olması amacı ile anılmıştır. Uyumluluk tabloları sadece referans olması amacı ile ve OEM sitelerindeki bilgiler baz alınarak hazırlanmıştır. Cihazınızda kullanılan kartuş, toner, şerit ve fax filmi modelini cihazınızın kullanım kılavuzundan veya üzerlerinde yazan kodlardan öğrenebilir, toner dolum ve dolum malzemeleri fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

e-ticaret neticaret eticaret