Mürekkep Kartuşları, Toner Kartuşları, Şerit Kartuşları,
Toner Dolumu Online Alışveriş Sitesi
empty Üye ol Üye girişi
Ürün grupları
Alt Menü 2

Bu bölümde aradığınız soru ve cevabı bulamadıysanız, sorunuzu site yöneticisine iletmek için tıklayınız.
Kategori seçiniz :  
1


Soru : Nasıl Sipariş Verebilirim?
Cevap : 

• ÜYE OLUN - Kargo tutarları siparişin sevk edileceği yere göre değiştiğinden, kargo dahil toplam sipariş tutarını tam olarak görebilmeniz için önce ücretsiz Üye Olun. Bu sayede kargo ücretinin hesaplanmasında kullanılan,  sevkiyatın yapılacağı yer bilgisini bize vermiş olursunuz. Nasıl Üye Olurum?

• ÜRÜNLERİ BULUN - Almak istediğiniz ürünleri bulun. Aradığım Ürünleri Nasıl Bulurum?

• ÜRÜNLERİ SEPETİNİZE ATIN - Bir üründen birden fazla sipariş vermek isteseniz bile o üründen başta bir tane sepetinize atmanız yeterlidir; sepetim ekranında istediğiniz miktar değişikliklerini yapabilirsiniz. Ürünleri Sepetime Nasıl Atarım?

• SEPETİNİZE GİDİN - Sepetim ekranından; istediğiniz miktar değişikliklerini yapabilir, sepetinizdeki ürünlerden istediğinizi silebilir, sepetinize yeni ürün ekleyebilir ve yaptığınız değişiklikleri günceleyebilirsiniz. Sepetime Nasıl Giderim?

• FATURA ve SEVK ADRESİ GİRİN - Sevkiyat adresiniz ile fatura adresinizi farklı verebilirsiniz. Adres bilgilerinizi tam ve detaylı girin, bu sayede kargoda geçecek süreyi kısaltmış olursunuz. Fatura ve Sevk Adreslerini Nasıl Girerim?

• KARGO FİRMASI SEÇİN - Siparişinizin sevkiyatını yapacak kargo firmasını seçin; bu aşamada anlaşmalı kargo firmalarımızın, siparişin ağırlığına ve sevk edileceği yere göre otomatik olarak hesaplanan özel fiyatlarını görebilir ve dilediğinizi seçebilirsiniz. Sipariş tesliminde kapıda nakit olarak ödeme yapmak istiyorsanız Yurtiçi kargoyu seçmelisiniz; diğer kargo firmaları ile kapıda ödeme yapılamamakta, sadece Yurtiçi Kargo ile Kapıda Nakit ödeme yapılabilmektedir. Kargo Firmasını Nasıl Seçerim?

• ÖDEME SEÇENEKLERİNDEN BİRİNİ SEÇİN - Ödemenizi Banka ve PTT Posta Çeki hesap numaralarımıza gönderebilir, siparişiniz sırasında kredi kartınızla internetten yapabilir veya siparşinizi teslim alırken nakit olarak kapıda yapabilirsiniz. Sipariş tesliminde kapıda nakit olarak ödeme yapmak istiyorsanız Yurtiçi kargoyu seçmelisiniz; diğer kargo firmaları ile kapıda ödeme yapılamamakta, sadece Yurtiçi Kargo ile Kapıda Nakit ödeme yapılabilmektedir. Kapıda Ödeme Yapmak istiyorsanız lütfen kargo seçimi ekranında Yurtiçi kargoyu seçin. Ödeme Seçeneklerinden Birini Nasıl Seçerim?

• SİPARİŞİNİZİ ONAYLAYIN - Siparişinizi kontrol edin ve onaylayarak sipariş takip numaranızı alın. Siparişimi Nasıl Onaylarım?


 Soru : Nasıl Sipariş Verebilirim? (1-Üye Olun)
Cevap : 

1-Üye Olun: İlk olarak sitemize Üye olmanız gereklidir. Üyelik Ücretsizdir. Üye olarak bize adınızı, faturanızı ve siparişi göndereceğimiz adresinizi, size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası bilgisini ve siparişinizin özeti, ödeme ve sevk durumu dahil siparişinizin her aşamasında sizi bilgilendirmemizi sağlayan e-mail adresinizi bildirmiş olursunuz. Üye olmadan da alışveriş sepeti oluşturabilirsiniz fakat kargo ücretleri sevkiyatın yapılacağı yere göre değişiklik gösterdiği için kargo ücretinin ne kadar tutacağını kesin olarak göremezsiniz. Yine de yaklaşık kargo ücretleri hakkında bilgiye Kargo Ücretleri bölümünden ulaşabilirsiniz.
Üye Ol!

• Daha Önce Üye Olduysanız: Üye olurken kullandığınız e-posta adresinizi ve şifrenizi Üye Girişi bölümüne yazarak sistem girişi yapın.

• Şifrenizi Hatırlamıyorsanız: Üye olurken Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız Şifremi Unuttum bölümünü kullanarak şifrenizin e-posta adresinize hemen gönderilmesini sağlayabilirsiniz.


 Soru : Nasıl Sipariş Verebilirim? (2-Ürünleri Bulun)
Cevap : 

2-Ürünleri Bulun: Satın almak istediğiniz ürünleri bulmak için;

• Ürün Bul - Arama Kutusunu Kullanın: Satın almak istediğiniz ürünün kodunu, her sayfanın sol üst köşesinde bulunan "Ürün Bul!" kutusuna yazarak yanındaki "Ara" düğmesine basın. Sadece bir kelime yazarak arama yapın, örnek olarak sadece Q2612A şeklinde ürün kodunu yazın ve aratın. HP Q2612A veya 12A Toner gibi birden fazla kelime yazarak arama yapmayın. Yazıcı modeli yazarak arama yapmayın, yazıcınızın kullandığı ürünün kodunu, ürünün üzerinden veya yazıcınızın kullanım kılavuzundan öğrenebilirsiniz.

• Ürün Grupları - Markalar Menüsünün Kullanın: Satın almak istediğiniz ürünü bulmak için ana ürün grupları veya marka adı üzerine tıklayarak, açılan alt ürün grupları içinden aradığınız ürünü bulun.

• Önceki Siparişlerinize Bakın: Satın almak istediğiniz ürünü daha önce sipariş ettiyseniz Sipariş Takibi bölümüne girerek önceki siparişlerinizi, sipariş numaranızın üzerine tıklayarak açın ve siparişinizdeki ürün kodlarını bulun.


 Soru : Nasıl Sipariş Verebilirim? (3-Ürünleri Alışveriş Sepetinize Atın)
Cevap : 

3-Ürünleri Alışveriş Sepetine Atın: Satın almak istediğiniz ürünleri alışveriş sepetinize atın.

Aynı üründen birden fazla alacaksanız, ürün tanımı üzerine tıklayarak ürün detayı ekranına gidebilir ve adet kutusuna istediğiniz adedi yazabilirsiniz, veya liste gösterimi ekranında, üründen önce sadece bir tane sepetinize atıp daha sonra gireceğiniz Sepetim bölümünde istediğiniz adet değişikliğini yaparak güncelleyebilirsiniz.

• Ürün Detayı Ekranından Ürünün Alışveriş Sepetinize Eklenmesi:

• Liste Gösteriminde Ürünün Alışveriş Sepetinize Eklenmesi:


 Soru : Nasıl Sipariş Verebilirim? (4-Alışveriş Sepetinize Gidin)
Cevap : 

4-Alışveriş Sepetinize Girin: Satın almak istediğiniz ürünleri seçtikten sonra, ürün adetlerini değiştirebileceğiniz, fatura ve sevkiyat bilgilerini güncelleyebileceğiniz, siparişinizin toplam kargo ağırlığına ve gönderileceği yere göre otomatik olarak hesaplanan anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarına göre kargo ücretlerini görüp seçebileceğiniz, mevcut ödeme seçeneklerini görerek istediğinizi seçebileceğiniz Sepetim bölümüne girin.

• Sepetinizdeki Ürünün Miktarını Değiştirmek için: Miktarını değiştirmek istediğiniz ürünün sağındaki Miktar kutusu içine istediğiniz adedi yazın ve sayfanın altındaki Güncelle düğmesine basın.

• Sepetinizdeki Ürünü Silmek için: Silmek istediğiniz ürünün solundaki boş kutuyu içine tıklayarak seçin; bunu yaptığınızda kutu içinde yeşil bir onay işareti gözükür, sayfanın altındaki Seçili Ürünleri Sil düğmesine basın.

• Satış Sözleşmesini Onaylayın: Satış Sözleşmesini okumak için Satış Sözleşmesini Okudum linkine tıklayın. Bu linkin altındaki Kabul Ediyorum yazısının sol tarafındaki kutuyu içine tıklarak onaylayın; bunu yaptığınızda kutu içinde yeşil bir onay işareti gözükür, sayfanın altındaki Satın Almak İstiyorum düğmesine basın. Daha önce üye girişi yapmadıysanız bu aşamada üye olmanız yada üye girişi yapmanız istenecektir.


 Soru : Nasıl Sipariş Verebilirim? (5-Fatura ve Sevkiyat Adreslerini Girin)
Cevap : 

5-Fatura ve Sevk Adreslerini Girin: Ürünlerin fatura edileceği şahıs yada firmanın ve ürünlerin sevk edileceği şahıs yada firmanın adres bilgilerini eksiksiz, tam, detaylı olarak girin ve ekranın altındaki Devam>> düğmesine basın. Eksik adreslerin kargo firması tarafından teslimi gecikmeli olmakta yada hiç yapılamamaktadır. Tek bir sevkiyat adresi verilebilmekte, "Burda yoksam şuraya da bakın" şeklindeki isteklere cevap verilememektedir. Kargo firmaları sevkiyat adresine bir kez gelir ve ürünün teslim alacak kişiyi bulamaz ise kargo ihbar notu bırakarak siparişinizi kargo şubesine geri götürür. Bu durumda şiparişinizi kargo şubesine giderek almak zorunda kalabilirsiniz. Teslim edilemediği için kargo şubesine geri gelen siparişler genel olarak en fazla 2 iş günü bekletilir, daha sonra firmamıza geri gönderilir. Bu tip bir sıkıntı ile karşılaşmamak için kargoların teslimat yaptığı mesai saatleri içinde adresinde bulunabilecek bir tanıdığınızdan siparişinizi teslim almasını isteyebilirsiniz. Firma ünvanı bölümünü doldururken 32 karakteri geçmeyin, bankalar kredi kartı işlemi sırasında bu bölümde en fazla 32 karakter bulunmasına izin vermektedir, daha uzun olduğunda pos işlemi hata verir ve sizden firma ünvanı bölümünü kısaltmanız istenir. Soru : Nasıl Sipariş Verebilirim? (6-Kargo Firması Seçin)
Cevap : 

6-Kargo Firması Seçin: Siparişinizin gönderilmesini istediğiniz kargo firmasın seçin. Kargo seçimi ekranında siparişinizin desi/kg cinsiden toplam ağırlığı ve hangi kargo firması ile kaç liraya sevk edileceği seçenekler halinde gösterilir. İstediğiniz kargo firmasını seçerek ekranın altındaki Devam >> düğmesine basın.

Siparişinizin toplam tutarını sipariş tesliminde kapıda nakit olarak ödemek istiyorsanız Yurtiçi  Kargoyu seçmelisiniz: Siparişinizin tutarını sipariş tesliminde nakit olarak kapıda ödeyebilirsiniz. Bu hizmet sadece Yurtiçi kargo aracılığı ile verilmektedir. Diğer kargo firmaları ile kapıda ödeme yapılmamaktadır. Diğer kargo firmaları seçildiğinde siparişinizin sevk edilebilmesi için ödemenizin internet üzerinden kredi kartı ile yada banka-posta çeki hesaplarımıza yapılması gereklidir.


 Soru : Nasıl Sipariş Verebilirim? (7-Ödeme Seçeneklerinden Birini Seçin)
Cevap : 

7-Ödeme Seçeneklerinden Birini Seçin: Siparişinizin ödemesini nasıl yapmak istediğinizi seçmek için içinde "Lütfen bir ödeme şekli seçiniz!" yazan kutuya tıklayın; açılan listeden istediğiniz ödeme seçeneğini seçin.

Ürün tesliminde Kapıda Peşin yada Kredi Kartı ile ödeme yapmak istiyorsanız bir önceki kargo seçimi ekranında UPS kargoyu seçtiğinizden emin olunuz. Kapıda Ödeme sadece UPS Kargo ile sevk edilen siparişlerde yapılabilmektedir.


 Soru : Nasıl Sipariş Verebilirim? (8-Siparişinizi Onaylayın)
Cevap : 

8-Sipariş Özeti Ekranında Siparişinizi Kontrol Edin ve Sayfanın Altındaki Siparişi Onayla Düğmesine Basın: Sipariş Özeti ekranında siparişiniz kontrol edip, sayfanın altındaki "Siparişi Onayla" Düğmesine basınız. Siparişi Onayla Düğmesine basılmadan ve sipariş takip numarası alınmadan önce siparişiniz sistemimize kayıt edilmez ve geçerli olmaz.

• Sipariş Takip Numaranız sistem tarafından otomatik olarak verilir ve sipariş özetiniz üye olurken kullandığınız e-posta adresine gönderilir; bu sayede siparişinizi daha rahat takip edebilirsiniz.


 
1
 
Teknik Servis | Hakkımızda | Gizlilik Politikamız | Disclaimer-Tekzip | Boş Toner Sat! 
Kartuş Ticaret İbrahim Hakan Yörük
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 23 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 11522619

Tüm isimler ve markalar karşılık gelen hak sahiplerinindir ve sadece referans olması amacı ile anılmıştır. Uyumluluk tabloları sadece referans olması amacı ile ve OEM sitelerindeki bilgiler baz alınarak hazırlanmıştır. Cihazınızda kullanılan kartuş, toner, şerit ve fax filmi modelini cihazınızın kullanım kılavuzundan veya üzerlerinde yazan kodlardan öğrenebilir, toner dolum ve dolum malzemeleri fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

e-ticaret neticaret eticaret