Mürekkep Kartuşları, Toner Kartuşları, Şerit Kartuşları,
Toner Dolumu Online Alışveriş Sitesi
empty Üye ol Üye girişi
Ürün grupları
Alt Menü 2

Bu bölümde aradığınız soru ve cevabı bulamadıysanız, sorunuzu site yöneticisine iletmek için tıklayınız.
Kategori seçiniz :  
1


Soru : Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir ve Nasıl Gönderilir?
Cevap : Sitemizden verilen her sipariş, en geç siparişin ödeme onayının alınmasını takip eden 2 iş günü içerisinde , Adresinize Teslim olarak gönderilmek üzere, siparişiniz sırasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edilir. Kredi Karttı ile yapılan alışverişlerde ödeme onayı sipariş verildiğinde alınmış olmakta ve siparişler hemen sevkiyat aşamasına geçmektedir. Ödemesi Havale veya EFT ile yapılacak olan siparişlerde ödemenin hesaplarımıza geçmesi beklenir ve ödemesi yapılmış olan siparişler hemen sevkiyat aşamasına geçer. Ödemeler iş günlerinde 3 kez kontrol edilir; saat 09:00 , 12:30 ve 16:30 da tüm hesaplar kontrol edilerek ödemesi gelen siparişler sevkiyat aşamasına geçirilir.
 Soru : Kargonun Teslimi Ne Kadar Sürer?
Cevap : Kargonuzun size ulaşma süresi sevk adresinin uzaklığına bağlıdır. Genel olarak kargolar Türkiyenin her yerine 24-48 saat içinde ulaştırılmakta, bir bölgede kargo firmasının şubesi olmaması ve o bölgeye sadece mobil servis verilmesi gibi bazı durumlarda kargoda geçen süre uzayabilmektedir. Detaylı bilgi için kargo firmalarının sitelerini ziyaret edebilir ve bulunduğunuz yer ile merkezimizin bulunduğu İstanbul şehri arasındaki sevkiyat süresinin öğrenebilirsiniz.
 Soru : Siparişimi İstediğim Adrese ve Kişiye Teslim Ettirebilir miyim?
Cevap : Elbette, siparişinizin sevk edileceği adres ile fatura adresi farklı olabilir; teslimatın yapılacağı gün teslim adresinde bulunamayacak olmanız durumunda siparişinizin istediğiniz adrese ve kişiye teslim edilmesini sağlayabilirsiniz; bunun için "Fatura ve Sevkiyat Adresi" ekranında istediğiniz değişikliği yapmanız yeterlidir.
 Soru : Siparişimi Nasıl Teslim Alabilirim?
Cevap : Kargonuz kimlik ibrazı karşılığında teslim edilir. Eğer kargo servisi yetkilisi belirtilen adreste kimseyi bulamaz ise kargonun geldiğine dair "kargo ihbar notu" bırakır ve kargoyu şubeye geri getirir. Bu durumda kargonun alıcı veya alıcının yetkili kıldığı bir kişi tarafından 6 gün içerisinde şubeden alınması gerekmektedir. 6 gün içinde teslim alınmayan kargolar firmamıza iade edilir.
 
1
 
Teknik Servis | Hakkımızda | Gizlilik Politikamız | Disclaimer-Tekzip | Boş Toner Sat! 
Kartuş Ticaret İbrahim Hakan Yörük
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 21 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 11522456

Tüm isimler ve markalar karşılık gelen hak sahiplerinindir ve sadece referans olması amacı ile anılmıştır. Uyumluluk tabloları sadece referans olması amacı ile ve OEM sitelerindeki bilgiler baz alınarak hazırlanmıştır. Cihazınızda kullanılan kartuş, toner, şerit ve fax filmi modelini cihazınızın kullanım kılavuzundan veya üzerlerinde yazan kodlardan öğrenebilir, toner dolum ve dolum malzemeleri fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

e-ticaret neticaret eticaret