Mürekkep Kartuşları, Toner Kartuşları, Şerit Kartuşları,
Toner Dolumu Online Alışveriş Sitesi
empty Üye ol Üye girişi
Ürün grupları
Alt Menü 2

Bu bölümde aradığınız soru ve cevabı bulamadıysanız, sorunuzu site yöneticisine iletmek için tıklayınız.
Kategori seçiniz :  
1


Soru : Siparişimin Kargo Takip Bilgilerine Nasıl Ulaşabilirim?
Cevap : 

Sevk edilen her siparişin Kargo Takip Bilgileri sevk tarihinin ertesi günü sabahında* sisteme kayıt edilir. Bu bilgilere sitemizdeki Sipariş Takibi bölümüne girip Sipariş Takip Numaranızın Üzerine Tıklayarak ulaşabilirsiniz. (Hafta sonu veya resmi tatil günlerinde bir sonraki iş gününün sabahında güncelleme yapılmaktadır. Kargo firmalarınca sağlanan kurumsal kargo takibi sistemlerinin cevap vermemesi durumunda güncelleme en kısa süre içerisinde tekrar yapılmaya çalışılmaktadır.)

Sipariş Takibi bölümünde Siparişinizin Durumu ile ilgili bilgilerin açıklaması aşağıdaki gibidir;

Sipariş_Durumu: Açıklama:
• Yeni Siparişiniz sisteme başarı ile kayıt edilmiştir, henüz bir işlem yapılmamıştır.
• Hazırlanıyor Siparişiniz hazırlanmaktadır, sipariş ettiğiniz ürünler ayrılır, stoktan düşülür. Kredi Kartı ile yapılan ödemelerde en kısa zamanda güvenlik kontrolü bitirilir ve ürünler sevkiyat için ambalajlanır, irsaliyesi ve faturası kesilir. Kapıda Ödeme yapılacak siparişler sevkiyat için ambalajlanır, irsaliyesi ve faturası kesilir. Banka veya Ptt hesabımıza ödemesi yapılacak siparişler için ambalajlama ve faturalama işlemi ödeme onayı gelinceye kadar bekletilir. Banka ve Ptt hesaplarımız günde 3 kez kontrol edilmekte ve ödemesi gelen siparişler sisteme işlenerek sevkiyat işlemleri hemen başlatılmaktadır.
• Sevk Edildi Siparişinizin hazırlanarak, teslim edilmek üzere kargo firmasına sevkiyatının yapıldığını gösterir.
• Teslim Edildi Siparişinizin Kargo firmasına teslim edildiğini gösterir. Kargo Takip numarası belirlidir ve Sipariş Detayından görülebilir.
• İptal Sipariş isteğiniz üzerine, değişiklik yapılması sebebi ile veya belirli süre içinde ödeme onayının gelmemesi üzerine iptal edilmiştir.
• Ürün Bekliyor Siparişiniz sizden gelecek bir ürün beklemektedir; toner kartuşlarınızın doldurulması için verilen siparişler, boş toner kartuşlarınız bize ulaşıncaya kadar, bu durumda gözükmektedir.


 Soru : Kargomu Nasıl Takip Edebilirim?
Cevap : Sipariş Takibi bölümünden Sipariş Takip Numaranızın Üzerine Tıklayarak öğrenebileceğiniz Kargo Takip Numaranız ile ilgili kargo firmasının sitesinden kargo takibinizi yapabilirsiniz.

UPS Kargo - Kargo Takibi


 Soru : Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?
Cevap : 

Sipariş iptali isteğinizi en kısa sürede Müşteri Destek bölümünden yazılı olarak yapmanızı veya 0216 661 42 30 ve 0507 699 53 60 numaralı hatlarımızı aramanızı rica ederiz.

Kredi kartı ile yapılan ödemelerin iptali ve ödeme iadesi, kredi kartı işlemi ile aynı gün yapılacak ise, kredi kartınıza direk yapılabilmektedir.

3D Secure Güvenlik Sistemi kullanmamız sebebi ile eğer iade isteğiniz kredi kartı ile ödeme işleminizden sonraki bir güne kalır ise ödemeniz tarafınızdan verilecek ve ödemeyi yapan kişi veya kuruluşa ait bir hesap numarasına yapılabilmektedir.

Kredi kartı dışında yapılmış ödemelerinizin iadesi, tarafınızdan verilecek ve ödemeyi yapan kişi veya kuruluşa ait bir hesap numarasına yapılabilmektedir. 

Ödeme iadeleri, iptal isteğinizi takip eden en geç 1 iş günü içinde yapılmaktadır.


 
1
 
Teknik Servis | Hakkımızda | Gizlilik Politikamız | Disclaimer-Tekzip | Boş Toner Sat! 
Kartuş Ticaret İbrahim Hakan Yörük
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 13 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 11522582

Tüm isimler ve markalar karşılık gelen hak sahiplerinindir ve sadece referans olması amacı ile anılmıştır. Uyumluluk tabloları sadece referans olması amacı ile ve OEM sitelerindeki bilgiler baz alınarak hazırlanmıştır. Cihazınızda kullanılan kartuş, toner, şerit ve fax filmi modelini cihazınızın kullanım kılavuzundan veya üzerlerinde yazan kodlardan öğrenebilir, toner dolum ve dolum malzemeleri fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

e-ticaret neticaret eticaret