Mürekkep Kartuşları, Toner Kartuşları, Şerit Kartuşları,
Toner Dolumu Online Alışveriş Sitesi
empty Üye ol Üye girişi
Ürün grupları
Alt Menü 2

Bu bölümde aradığınız soru ve cevabı bulamadıysanız, sorunuzu site yöneticisine iletmek için tıklayınız.
Kategori seçiniz :  
1


Soru : Daha önce doldurulmuş, yada muadil boş tonerleri alıyor musunuz?
Cevap : Genel olarak almıyoruz ama nadiren de olsa gönderici tarafından orjinal boş sanılarak gönderilen tonerler oluyor; fiyatlarımız daha önce dolum yapılmamış, Lexmark modellerde prebate olmayan orjinal boş tonerler için geçerlidir, dolum yapılmış veya prebate tonerler alınmamaktadır (prebate ürünler Lexmark'ın kendi tesislerinde yenilediği ve tekrar satışa sunduğu daha önce kullanılmış ürünlerdir, toner üzerinde "Prebate" veya "Return Program" yazılıdır). Orjinal sanılarak alınan bir ürün sahte veya doldurulmuş bir ürün çıkabilmektedir, bu sebeple tonerin orjinal boş toner olup olmadığı konusunda karar verme hakkımızı saklı tutar, bu tip tonerlerin alınmadığını bildiririz. Yine örnek olarak HP veya IBM için Lexmark tarafından üretilmiş Linea serisi tonerler de orjinal toner olmadığından dolayı alınmamaktadır. Boş toner alımı ile ilgili tüm bilgiler
 Soru : Arızalı bir ürünün bildirimi nasıl yapılır?
Cevap : Sitemizin Teknik Servis bölümüne giriş yaparak arızalı ürün hakkında bize bilgi verebilirsiniz.
 Soru : Arızalı bir ürünü nasıl göndermeliyim?
Cevap : Sitemizin Teknik Servis bölümüne giriş yaparak yeni arıza bildirimi yaptıktan sonra, ürünü Satış Sözleşmesindeki şartlara uyarak, ARAS Kargo (Anlaşmalı Müşteri Numarası:134369) ile kargo ücreti Alıcı Ödemeli olarak göndermelisiniz. 
 Soru : Arızalı bir ürünün durumunu nasıl takip edebilirim?
Cevap : Sitemizdeki Teknik Servis bölümünden, Arıza Takip bölümüne giriş yaparak arızalı ürünün durumunu takip edebilirsiniz.
 
1
 
Teknik Servis | Hakkımızda | Gizlilik Politikamız | Disclaimer-Tekzip | Boş Toner Sat! 
Kartuş Ticaret İbrahim Hakan Yörük
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 20 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 11522498

Tüm isimler ve markalar karşılık gelen hak sahiplerinindir ve sadece referans olması amacı ile anılmıştır. Uyumluluk tabloları sadece referans olması amacı ile ve OEM sitelerindeki bilgiler baz alınarak hazırlanmıştır. Cihazınızda kullanılan kartuş, toner, şerit ve fax filmi modelini cihazınızın kullanım kılavuzundan veya üzerlerinde yazan kodlardan öğrenebilir, toner dolum ve dolum malzemeleri fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

e-ticaret neticaret eticaret