Mürekkep Kartuşları, Toner Kartuşları, Şerit Kartuşları,
Toner Dolumu Online Alışveriş Sitesi
empty Üye ol Üye girişi
Ürün grupları
Alt Menü 2

Bu bölümde aradığınız soru ve cevabı bulamadıysanız, sorunuzu site yöneticisine iletmek için tıklayınız.
Kategori seçiniz :  
1


Soru : Üyelik ücretli mi?
Cevap : Üyelik ücretsizdir, dileyen herkes sitemize üye olabilir. Üye olmak çok kolaydır, e-mail adresiniz kullanarak, sadece isim ve adres bilgileriniz ile gerektiğinde size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası bilgisi vermeniz yeterlidir. Şimdi üye olun!
 Soru : Nasıl üye olabilirim?
Cevap : Üye olmak çok kolaydır, e-mail adresiniz kullanarak, sadece isim ve adres bilgileriniz ile gerektiğinde size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası bilgisi vermeniz yeterlidir. Şimdi üye olun!
 Soru : Üye olurken verdiğim bilgileri kim görür?
Cevap : Üyelik sırasında verdiğiniz e-mail adresi, isim, adres ve gerektiğinde size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası bilgileri sadece siparişinizi sevkiyata hazırlayan iş arkadaşlarımız tarafından görülür, ki bu durum normaldir; bu bilgiler olmadan satın aldığınız ürünleri size gönderebilmemiz mümkün değildir.  Şimdi üye olun!
 Soru : Üyelikte kullandığım e-mail adresime gereksiz mesajlar gelir mi?
Cevap : Üyelikte kullandığınız e-mail adresiniz ve diğer bilgileriniz hiçbir şekilde paylaşılmaz, reklam amaçlı kullanılmaz. Üyelik sırasında yeni ürünlerden haberdar olmak isteyip istemediğiniz ve size bilgilendirici mesajlar yollamamıza izin verip vermediğiniz kendiniz belirlersiniz.
 Soru : Üye olurken hangi e-mail adresimi kullandığımı unuttum, ne yapmalıyım?
Cevap : Bu durumda tekrar üye olabilirsiniz. Tekrar üye olurken eğer ekranda "e-mail adresi mevcut" mesajı alıyorsanız bu daha önce aynı adres ile üye olduğunuz anlamına gelmektedir. Bu e-mail adresinizi Şifremi Unuttum bölümüne yazarak şifrenizin e-mail adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Şimdi üye olun!
 Soru : Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?
Cevap : İsterseniz tekrar üye olabilir, yada üye girişi ekranında, şifre kutusunun yanındaki şifremi unuttum linkine tıklayarak şifrenizin hemen üyelikte kullandığınız e-mail adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.  Tekrar üye olun!
 
1
 
Teknik Servis | Hakkımızda | Gizlilik Politikamız | Disclaimer-Tekzip | Boş Toner Sat! 
Kartuş Ticaret İbrahim Hakan Yörük
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 20 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 11522609

Tüm isimler ve markalar karşılık gelen hak sahiplerinindir ve sadece referans olması amacı ile anılmıştır. Uyumluluk tabloları sadece referans olması amacı ile ve OEM sitelerindeki bilgiler baz alınarak hazırlanmıştır. Cihazınızda kullanılan kartuş, toner, şerit ve fax filmi modelini cihazınızın kullanım kılavuzundan veya üzerlerinde yazan kodlardan öğrenebilir, toner dolum ve dolum malzemeleri fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

e-ticaret neticaret eticaret