Mürekkep Kartuşları, Toner Kartuşları, Şerit Kartuşları,
Toner Dolumu Online Alışveriş Sitesi
empty Üye ol Üye girişi
Ürün grupları
Alt Menü 2

Bu bölümde aradığınız soru ve cevabı bulamadıysanız, sorunuzu site yöneticisine iletmek için tıklayınız.
Kategori seçiniz :  
1


Soru : Kredi kartı ile sitenizden alışveriş yapmak güvenli mi?
Cevap : RapidSSL tarafından sağlanan 128 Bit SSL Secure Socket Layer güvenlik sistemi sayesinde kredi kartı bilgileriniz güvence altındadır. Sistemimizin içinden veya dışıdan bu bilgilere sizin dışınızda kimse erişemez. Kredi kartı ile ödeme yaparken verdiğiniz bilgiler hiç bir şekilde sistemimiz tarafından saklanmaz ve ilgili bankanın onay sistemi dışında hiçbir sistem ile paylaşılmaz. Visa'nın Verified by Visa ve MasterCard'ın SecureCode isimlerini kullanarak ortaklaşa yürüttüğü Yüksek Güvenlik Sistemi 3D Secure sitemize entegre edilmiştir. Bu sistem sayesinde tıpkı çipli kredi kartlarının imza yerine şifre ile kullanılması gibi internette yapılan alışverişlerde de şifre kullanımı uygulanarak internetten yapılan alışverişlerde güvenlik en üst düzeye getirilmiştir.
 Soru : Banka Havalesi veya EFT ile yapacağım ödemelerde uygulanacak % 5 indirimi nerede göreceğim?
Cevap : Sipariş Onayı ekranında ödeme şeklini "Banka Havalesi veya EFT ile Ödeme" olarak seçtiğinizde % 5 indiriminiz otamatik olarak hesaplanarak toplam tutardan düşülmektedir. Bu indirimi sipariş onayı sırasında görebilirsiniz.
 Soru : Kredi Kartı ile yapılan ödemelerde banka komisyonu alınıyor mu?
Cevap : Tüm siparişlerinizi Visa veya MasterCard kredi kartlarınızı kullanarak ve RapidSSL tarafından sağlanan 128 Bit SSL Sistemi güvencesi ile %0 komisyonla satın alabilirsiniz.
 Soru : Kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?
Cevap : Evet, www.kartus.com.tr den satın aldığınız tüm ürünleri kredi kartınızla, üstelik %0 komisyon ile ödeyebilirsiniz. Sitemize entegre kredi kartı ile ödeme sistemi Finansbank tarafından sağlanmaktadır ve RapidSSL tarafından sağlanan 128 bit SSL sertifikası ile şifrelenmiştir.
 Soru : Ödeme seçenekleri nelerdir?
Cevap : Sitemizden sipariş ettiğiniz ürünlerin bedelini EFT / Havale ile veya PTT şubelerinden yapabileceğiniz gibi, sitemizin yüksek güvenlikli entegre elektronik ödeme altyapısı sayesinde kredi kartınız ile de yapabilirsiniz. Dilerseniz ödemenizi sipariş tesliminde kapıda nakit olarak yapabilirsiniz; bu hizmet sadece Yurtiçi Kargo ile yapılan sevkiyatlar için sağlanmaktadır ve KDV dahil 6,34 TL ek ücrete tabiidir.
 Soru : EFT veya Havale ile ödeme yaparsam indirim var mı?
Cevap : Evet, EFT ve Havale ile yapılan ödemelerin tamamında sistem tarafından otomatik olarak hesaplanan % 5 peşin indiriminden faydalanırsınız.
 Soru : Ödememi ürünleri teslim alırken yapabilir miyim?
Cevap : Evet, siparişinizin Yurtiçi Kargo ile gönderilmesini isteyebilir ve teslimatta nakit ödeme yapabilirsiniz. Teslimatta ödeme seçeneği sadece Yurtiçi Kargo ile yapılan sevkiyatlarda bulunmaktadır. Yurtiçi Kargo teslimatta ödeme hizmeti için KDV dahil 6,34 TL hizmet bedeli almaktadır, bu bedel kargo seçimi ekranında gözüken Kapıda Ödeme seçeneğinin yanında gösterilmektedir.
 Soru : Postaneden ödeme yapabilir miyim?
Cevap : Evet, 5611766 numaralı Posta Çeki Hesabımıza da ödemenizi yapabilirsiniz.
 Soru : Ödeme seçimini nasıl yaparım?
Cevap : Siparişinizi oluşturup sepetim sayfasının altındaki "Satın Almak İstiyorum" düğmesine bastığınızda karşınıza sırayla gelecek olan sipariş detayı seçimlerinin yapıldığı sayfalarda, hangi ödeme seçeneğini tercih ettiğiniz size sorulmaktadır.
 Soru : Mail-Order ile ödeme yapabilir miyim?
Cevap : Mail order ile ödeme yapılması durumunda kişisel ve kredi kartı bilgilerinizin güvenliği azalır, bu sebeple Mail-Order ile ödeme kabul etmemekteyiz. Sitemize entegre edilmiş yüksek güvenlikli kredi kartı ile ödeme altyapısını kullanmanız güvenliğiniz açısından daha doğrudur.
 Soru : Ödememi hangi bankalara yapabilirim? Hesap bilgileri nelerdir?
Cevap : Ödemelerinizi Yapı Kredi Bankası , İşbankası ve Finansbank hesaplarımıza yapabilirsiniz.

Banka Hesap Numaraları


 Soru : Havale yada EFT ile yaptığım ödeme ne zaman sipariş takibinde "ÖDENDİ" olarak gözükür?
Cevap : Hesaplarımız mesai günlerinde saat 09:00, 12:30 ve 16:30 da kontrol edilmekte, ödemesi yapılan siparişlerin ödeme durumu sipariş bilgilerine "Ödendi" olarak kayıt edilmektedir.
 Soru : Siparişimin ödemesinin yapmazsam ne olur?
Cevap : Siparişler ödeme onayının gelmesi için 3 iş günü süresince bekletilir ve gelmez ise iptal edilir.
 Soru : Havale veya EFT bildirimini nasıl yapabilirim?
Cevap : Siparişiniz sırasında Havale veya EFT ile ödeme alternatifini seçtiyseniz ödemeniz hakkındaki bilgileri "Müşteri Hizmetleri" bölümümündeki Havale Bildirim Formu 'nu doldurarak bize bildirebilirsiniz. Hesaplarımız iş günleri içinde 3 kez (09:00, 12:30 ve 16:30) kontrol edilmekte, ödemesi gelen siparişlerin fatura ve sevk işlemleri başlatılmaktadır. Cumartesi günleri 12:30 son kontrol saatidir.
 Soru : Siparişimin Ödemesini Taksitlendirebilir miyim?
Cevap : 

Bonus üyesi tüm kredi kartları ile ödemenizi internetten yaparken, toplam tutarı vade farkı uygulanmadan 3 taksite bölebilirsiniz. Dilerseniz vade farklı 4-5-6 taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.


 
1
 
Teknik Servis | Hakkımızda | Gizlilik Politikamız | Disclaimer-Tekzip | Boş Toner Sat! 
Kartuş Ticaret İbrahim Hakan Yörük
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 19 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 11522476

Tüm isimler ve markalar karşılık gelen hak sahiplerinindir ve sadece referans olması amacı ile anılmıştır. Uyumluluk tabloları sadece referans olması amacı ile ve OEM sitelerindeki bilgiler baz alınarak hazırlanmıştır. Cihazınızda kullanılan kartuş, toner, şerit ve fax filmi modelini cihazınızın kullanım kılavuzundan veya üzerlerinde yazan kodlardan öğrenebilir, toner dolum ve dolum malzemeleri fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

e-ticaret neticaret eticaret