Mürekkep Kartuşları, Toner Kartuşları, Şerit Kartuşları,
Toner Dolumu Online Alışveriş Sitesi
empty Üye ol Üye girişi
Ürün grupları
Alt Menü 2

Teknik Servis

 

Arıza Takibi bölümüne giriş yapmak için buraya tıklayın! (Bu bölüme erişebilmeniz için üye girişi yapmanız gereklidir.)      Yeni Arıza Bildirimi yapmak için buraya tıklayın! (Bu bölüme erişebilmeniz için üye girişi yapmanız gereklidir.)

Arızalı olduğunu düşündüğünüz bir ürün hakkında Teknik Destek almak için yukarıdaki Yeni Arıza Bildirimi bölümünü kullanarak bizi bilgilendiriniz.

• Sizinle bağlantıya geçilerek  şikayetiniz hakkında görüşülecek ve bilgilendirileceksiniz.

• Bu işlemin sonucunda ürünü bize göndermeniz gerekir ise lütfen aşağıdaki adımları titizlikle takip ediniz;

Arızalı Ürünlerin Gönderilmesi:

• Yukarıdaki Yeni Arıza Bildirimi bölümünü kullanarak Arıza Takip numaranızı alınız. Bu numarayı paketin dışına, içi açılmadan görünecek şekilde yazmanız gereklidir. Bu numara ile yapmış olduğunuz bildirimin durumunu takip edebilirsiniz). Arıza Takip numaranızı mutlaka kargo paketinin dışına, açılmadan görünecek şekilde yazınız. Doldurulması, bakımının yapılması için veya boş olarak satmak amacıyla firmamıza birçok kartuş, toner ve hatta yazıcı, bilgimiz dışında gönderilmektedirBu tip belirsiz gönderilerin teslim alınmasını engellemek amacı ile paket üzerinde mutlaka Arıza Takip numarası aranmakta, olmaması durumunda gönderi teslim alınmamaktadır.

 

• Ürünü koruyucu ambalajının içine koyunuz ve sevkiyat sırasında hasar görmeyecek şekilde ambalajlayınız.

 

• Ürünün değiştirilmesini istiyorsanız; ürünü aşağıdaki adrese kargo ücreti alıcıya ait (yani firmamıza ait) olmak üzere UPS Kargo ile yollayınız;

 

• Ürünü iade etmek istiyorsanız;  ürün ile birlikte gönderilmiş olan 1 asıl ve 1 suret faturaları ile birlikte ürünü aşağıdaki adrese kargo ücreti alıcıya ait (yani firmamıza ait) olmak üzere UPS Kargo ile yollayınız, iade ödemesinin yapılacağı hesap numarası bilgisini eksiksiz olarak bir kağıda yazıp paketin içine koyunuz. İade işlemi fatura tarihinden itibaren 45 gün içinde yapılabilir;

 

• Paketin üzerine lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz olarak yazınız ve ücretsiz olarak arayabileceğiniz UPS Kargo Kurye Rezervasyon numarası 4440033 'ü arayarak paketinizin adresinizden alım isteğinizi bildiriniz.

 

• Paket Üzerine Yazmanız Gereken Bilgiler Aşağıdaki Gibidir;

 

Alıcı Bilgileri:

KARTUŞ TİCARET

YEDPA Ticaret Merkezi D Cadde No: 18/AS

Ataşehir - İstanbul

Telefon: 0216 6614230

UPS Kargo Müşteri Kodu: 1T16T7 Kullanıcı Kodu: 120010069

Kargo Ücreti Alıcıdan

Arıza Takip No: (Buraya Arıza Takip Numaranızı Yazınız)

 
Teknik Servis | Hakkımızda | Gizlilik Politikamız | Disclaimer-Tekzip | Boş Toner Sat! 
Kartuş Ticaret İbrahim Hakan Yörük
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 22 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 11871814

Tüm isimler ve markalar karşılık gelen hak sahiplerinindir ve sadece referans olması amacı ile anılmıştır. Uyumluluk tabloları sadece referans olması amacı ile ve OEM sitelerindeki bilgiler baz alınarak hazırlanmıştır. Cihazınızda kullanılan kartuş, toner, şerit ve fax filmi modelini cihazınızın kullanım kılavuzundan veya üzerlerinde yazan kodlardan öğrenebilir, toner dolum ve dolum malzemeleri fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

e-ticaret neticaret eticaret