Mürekkep Kartuşları, Toner Kartuşları, Şerit Kartuşları,
Toner Dolumu Online Alışveriş Sitesi
empty Üye ol Üye girişi
Ürün grupları
Alt Menü 2

Boş Toner Sat!

 

• BOŞ TONER alış fiyatlarımızı öğrenmek için Müşteri Destek bölümümüze giriş yaparak elinizdeki boş toner kartuşlarının modelini, adedini ve daha önce dolum yapılıp yapılmadığını yazmanız yeterli!

• BOŞ TONERLERİN Firmamızca Satın Alınması ile İlgili Kurallar:

• Önce Fiyat Teklifi Alınız: Firmamızdan fiyat teklifi alınmadan yollanan boş tonerleri teslim almama hakkını saklı tutar, bu tip ve sonradan satılmasından vazgeçilen gönderilerin geri istenmesi durumunda ancak gidiş dönüş kargo ücretinin ödenmesi halinde geri gönderileceğini bildiririz.

 

BOŞ TONER alış fiyatlarımızı öğrenmek için Müşteri Destek bölümümüze giriş yaparak elinizdeki boş toner kartuşlarının modelini, adedini ve daha önce dolum yapılıp yapılmadığını yazarak fiyat teklifi alınız. 

 

• Ücretsiz Kargo: Teklifimize olumlu cevap vermeniz durumunda, sizden ürünleri UPS Kargo ile aldıracağız. Boş Tonerlerin sevkiyat sırasında zarar görmeyecek şekilde, mümkün ise herbiri orjinal ambalajında olarak, topluca bir veya birkaç koli içinde alıma hazır hale getirilmesini rica ederiz. Hazır olduğunda UPS Kargonun ücretsiz kurye rezervasyon numarasını (4440033) aramanız, adresinizden alım yaptırmamız yeterlidir. Boş Tonerlerin aldırılmasında ortaya çıkan kargo masrafları firmamıza aittir.

 

• Kolinin (kolilerin) üzerine lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz olarak yazınız ve ücretsiz olarak arayabileceğiniz UPS Kargo Kurye Rezervasyon numarası 4440033 'ü arayarak kolinin (kolilerin) adresinizden alım isteğinizi bildiriniz.

 

• Paket Üzerine Yazmanız Gereken Bilgiler Aşağıdaki Gibidir;

 

Alıcı Bilgileri:

KARTUŞ Ticaret İbrahim Hakan Yörük

YEDPA Ticaret Merkezi D Cadde No: 18 / AS,  Yeniçamlıca Mahallesi 34779 Ümraniye – İstanbul

Telefon: 0216 6614230

UPS Kargo Müşteri No: 34J035 Şube No: 120010069

Kargo Ücreti Alıcıdan

 

• Orjinal Boş Toner Değil İse: Fiyatlarımız daha önce dolum yapılmamış, Lexmark modellerde prebate olmayan orjinal boş tonerler için geçerlidir. Daha önceden dolum yapılmış, yapılmaya çalışılmış, delinerek veya esnetilerek fiziksel olarak hasar görmüş boş tonerler alınmamaktadır  (prebate ürünler Lexmark'ın kendi tesislerinde yenilediği ve tekrar satışa sunduğu daha önce kullanılmış ürünlerdir, bu ürünlerin üzerinde "Prebate" veya "Return Program" yazmaktadır). Nadiren de olsa kullanıcı tarafından orjinal sanılarak alınan bir ürün sahte veya doldurulmuş bir ürün çıkabilmektedir, bu sebeple tonerin orjinal boş toner olup olmadığı konusunda karar verme hakkımızı saklı tutar, bu tip tonerlerin alınmadığını bildiririz. Yine örnek olarak HP veya IBM için Lexmark tarafından üretilmiş Linea serisi tonerler de orjinal toner olmadığından alınmamaktadır.

 

• Boş Tonerleri Göndermeden Önce İyice Ambalajlayın: Sevkiyat sırasında boş tonerlerin hasar görmeyecek şekilde ambalajlanması sorumluluğu size aittir, sevkiyatta hasar görmüş veya daha önceden dolum yapılmış, veya yapılmaya çalışılmış, delinerek veya esnetilerek fiziksel olarak hasar görmüş boş tonerler alınmamaktadır. Ambalajlanmadan kargo poşetleri içinde gönderilen boş tonerleri teslim almama hakkımız saklı tutarız. (Nasıl ambalajlamanız gerektiğini bilmiyorsanız referans olarak orjinal toner aldığınız zaman ambalajının nasıl olduğunu göz önüne almalısınız; tonerler hassas praçalardan oluşur, mümkün ise boş tonerlerinizi orjinal ambalajı içine koyup göndermeniz en doğrusu olacaktır. Bu mümkün değil ise en azından her bir toneri ayrı ayrı 7-8 kat gazete kağıdına sararak göndermelisiniz. Hasarlı tonerler alınmamaktadır.)

 

• Hesap Numarası Dahil Detaylı İrtibat Bilgisi Verin:  Şahsınıza ait bir hesap numarası bilgisini e-mail yolu ile veya yazılı olarak boş tonerler ile birlikte bize ulaştırmanız gereklidir. Boş tonerler varış tarihinden itibaren en geç 1 işgünü içerisinde test edilecek, ödemesi en geç 3 işgünü içerisinde hesabınıza EFT ile yapılacak ve tarafınıza e-mail veya telefon ile haber verilecektir.

 

 

• Çöp Yollamayın: Gönderilen boş tonerlerin fiziksel hasarlı olması (atık olarak katagorize edilmesi) halinde bu boş tonerler için ödeme yapmayacağımızı, bu ürünlerin geri istenmesi durumunda ancak gidiş dönüş kargo ücretinin ödenmesi halinde geri gönderileceğini bildiririz.

 
Teknik Servis | Hakkımızda | Gizlilik Politikamız | Disclaimer-Tekzip | Boş Toner Sat! 
Kartuş Ticaret İbrahim Hakan Yörük
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 19 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 12237438

Tüm isimler ve markalar karşılık gelen hak sahiplerinindir ve sadece referans olması amacı ile anılmıştır. Uyumluluk tabloları sadece referans olması amacı ile ve OEM sitelerindeki bilgiler baz alınarak hazırlanmıştır. Cihazınızda kullanılan kartuş, toner, şerit ve fax filmi modelini cihazınızın kullanım kılavuzundan veya üzerlerinde yazan kodlardan öğrenebilir, toner dolum ve dolum malzemeleri fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

e-ticaret neticaret eticaret